Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Партнер Форуму

Lattelecom (Латвія) – найбільша в Латвії компанія, що надає сучасні ІТ-послуги. Заснована в 1994 році SIA Lattelecom пропонує такі ІТ-послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує та будує мережі та ЦОДи. Рішення по передачі даних за допомогою власної ІТ-інфраструктури наряду з послугами Інтернет, TV (інтерактивне, надземне та Інтернет-TV), а також послуги call-центру, розробка та підтримка софту з подальшим аутсорсингом дає Lattelecom право називатися провідною ІТ-компанією в Латвії.

Компанія Lattelecom є власником та оператором 4 ЦОД-ів, в тому числі першого в Північній Європі сертифікованого за стандартом TIER III (Uptime Institute, USA) дата-центру DATTUM.

ЦОД DATTUM обладнаний міжнародними швидкісними каналами передачі даних (наприклад, такими як Baltic TransGateway з гарантованою швидкістю 40 x 10 Гбіт/с).

Lattelecom має багаторічний досвід роботи в сфері надання послуг центрів обробки даних в Європі та є провідним ІТ-інтегратором в країнах Балтії. Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 120 великих підприємств з США та країн СНД та ЄС.

Спікери Lattelecom:
Інгус Хомка

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Спікери Seagate:
Анна Рижкова

Безпечні та надійні рішення з технологіями Seagate


Анна Рижкова
старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії
Seagate

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва у більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET Україна:
Вячеслав Заріцький

Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам


Вячеслав Заріцький
провідний технічний спеціаліст
ESET Україна

Сергій Кадет

DLP-рішення як додатковий рівень ІТ-безпеки корпоративної мережі


Greycortex Mendel: що ховається у Вашій мережі?


Сергій Кадет
менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами
ESET Україна

Бренди, які представляє ESET Україна:
GREYCORTEX

GREYCORTEX

Safetica

Safetica

Партнер Форуму

De Novo -  національний провайдер хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД. Експерти De Novo мають колосальний досвід реалізації проектів з впровадження ІТ-комплексів корпоративного рівня. De Novo побудувала перший комерційний ЦОД в Україні, який 8 років працює без секунди простою і відповідає вимогам рівня надійності TIER 3.

Спікери De Novo:
Дмитро Бахмацький

Нова екосистема хмарних рішень De Novo


Дмитро Бахмацький
директор з маркетингу
De Novo

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

UCloud. Приклади використання


Данило Бєлов
Директор з розвитку
UCloud

Партнер конференції

КП «Центр Управління Інформаційними Технологіями» - сервіси електронного урядування спрямованих на спрощення доступу мешканців до різного роду інформації, встановлення прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування, а також можливість контактувати з посадовцями через мережу Інтернет. 

Спікери КП «Центр Управління Інформаційними Технологіями»:
Юрій Орєшкін

Аспекти реалізації проекту «Безпечне місто»


Юрій Орєшкін
директор
КП «Центр Управління Інформаційними Технологіями»

Партнер конференції

Компанія NWU - офіційний дистриб'ютор високоефективних продуктів і рішень для забезпечення мережевої безпеки і захисту інформації, візуалізації та контролю додатків, аналізу та оптимізації мережевої політики, поведінкового аналізу користувачів, уніфікованих комунікацій, а також систем зберігання даних і рішень DPI від провідних світових виробників на території України, Кавказу і Середньої Азії.

Спікери NWU («Секьюр Сервіс»):
Микола Сьомакін

Оптимізуємо безпеку і прискорюємо бізнес процеси з Tufin


Микола Сьомакін
провідний інженер з напрямку Tufin
NWU («Нетвелл-Україна»)

Денис Фомкин

SIP hacking або навіщо потрібен SBC корпоративного сегменту


Денис Фомкин
продакт-менеджер з напрямку Ribbon Communications
NWU («Секьюр Сервіс»)

Бренди, які представляє NWU («Секьюр Сервіс»):
tufin

tufin

Ribbon

Ribbon

Партнер конференції

Національний оператор Інтернету Речей в Україні - компанія створена у квітні 2017.
Мета: Побудова національної мережі Інтернету речей.
Технологія: Використовується технологія телеметрії LoRaWan.
Початок розгортання мережі : серпень 2018
Генеральний постачальник: Cisco Systems, Inc.
Проект реалізується у партнерстві з Національним оператором мобільного зв’язку Lifecell

Спікери Інтернет Речей Україна\ “IoT Ukraine”:
Марія Козаченко

Створення умов для розвитку Національної екосистеми Інтернету речей в Україн


Марія Козаченко
директор з маркетингу
Інтернет Речей Україна\ “IoT Ukraine”

Партнер конференції

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 25 країнах, має партнерські угоди з операторами 46 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках. Станом на 30 червня 2018 року Vodafone надає послуги 534,5 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 19,9 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на інтернет-сторінці.

Спікери Vodafone :
Сергій Скрипніков

Концепція Vodafone Smart City


Сергій Скрипніков
заступник генерального директора, регіон Північ
Vodafone Україна

Партнер конференції

Quantum - технологічна компанія, яка трансформує інноваційні технології в ІТ рішення.
Компанія співпрацює з середніми і великими замовниками по всьому світу, розробляючи рішення із застосуванням віртуалізації, блокчейна і штучного інтелекту.

Спікери Quantum :
Рубен Мелконян

Генеральний інфопартнер

Компьютерное Обозрение - видання для професіоналів. Як для тих, хто пропонує на ринку ІТ-продукти і сервіси, так і тих, хто займається впровадженням інформаційних технологій в компаніях. Ресурс пропонує читачам оперативну стрічку новин, блоги, інтерв'ю, репортажі, статті.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні і в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах і підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ і телекому, науки і техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT і телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі - ІТ-директори, технічні директори, фахівці і експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України і ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах і багато іншого.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

ITEA – Всеукраїнський освітній проект комплексної підготовки та розвитку спеціалістів IT-індустрії, які здатні вивести Україну у світові лідери
ITEA випустила більше 11000 випускників. Кращим випускникам ITEA пропонує якісне стажування у великих IT-компаніях з можливістю подальшого працевлаштування
Більше 11000 студентів обрали курси від ITEA, довірившись нам, і виправдали свої сподівання. З нами працюють більше 200 кращих викладачів-практиків рівня Senior/Team Lead із топ IT-компаній.

ITEA

                    itea.ua

Інформаційний партнер

Проект «IТ-форум» - спеціалізований інформаційний ресурс про досягнення сучасних інформаційних технологій та про досвід їх використання для управління підприємством. Мета проекту – популяризація сучасних концепцій управління підприємством, поширення передового вітчизняного досвіду, досвіду СНД по створенню інформаційних систем управління підприємством, а також забезпечення передумов для чесної конкуренції постачальників ПО, консалтингових компаній та компаній, що впроваджують ПО. В рамках проекту учасникам ІТ-ринку надається можливість публікації ІТ-новин, інформації про заходи (форуми, конференції, круглі столи та семінари, вебінари), які проводяться учасниками ІТ-ринку.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

Інтернет-портал WWW.78.COM.UA - «Розваги великого міста», спрямований на максимально повне висвітлення розважальних закладів та місць проведення дозвілля.

Ми цінуємо Ваш вільний час, інтерес до нових подій, модних тенденцій, цікавих місць, поважаємо прагнення до якісного відпочинку та розваг.

По повноті і якості інформації, яка висвітлює сферу відпочинку в місті Харкові і харківській області, портал є лідером. На наших сторінках можна знайти детальну інформацію про організації та місця відпочинку - від контактної інформації до повного висвітлення. Фотографії, описи послуг, новини, витяги з меню і прайс-листів з актуальними цінами, афішу і т.і.

Інформаційний партнер

057.ua - перший інформаційний сайт міста Харкова. Головний принцип нашої роботи - точність, оперативність і об'єктивність у подачі інформації.

Харків 057.ua - місто незабутніх подій.

Інформаційний партнер

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» - не відомче, незалежне видання, єдине в Україні, що пропогандує інтелектуальну власність. Адресується всім, не залежно від віку, хто займається винахідництвом і раціоналізаторської діяльністю. Тим, хто продукує оригінальні ідеї та рішення для життя людей. Видається з 1998 року. Засновник - Українська Академія наук.

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 550 компаній і 6500 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Інформаційний партнер

Асоціація українського бізнесу в Польщі – це організація, яка об’єднує українських інвесторів, які ведуть бізнес в Польщі, з метою просування українських виробників на ринки Польщі та ЄС.

Наша місія - це розвиток і просування українського бізнесу та інтересів українських компаній на ринках Польщі та ЄС.

Інформаційний партнер

Співтовариство ІТ-директорів України - є громадським інститутом, який постійно розвивається і само-вдосконалюється і націлений на розвиток успішності своїх членів за рахунок вдосконалення професійної майстерності, популяризації інформаційних технологій і методів їх ефективного застосування, спільного впливу на процеси використання IT суспільством.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).